Son dakika haberi bulunmamaktad?r.   İletişim    Pınarbaşı    Şehitlerimiz    Tarihi    Telefon Rehberi  
Anasayfa | Resimler | Videolar | Haber Arsivi Pinarbasi Belediye Okulumuz

ÇarıksaRAY hızla devam ediyor

ÇarıksaRAY hızla devam ediyor

Kategori  Kategori : GENEL
Yorumlar  Yorum Saysı : 1
Okunma  Okunma Sayısı : 649
Tarih  Eklenme Tarihi : 29 Aral?k 2013, 22:38

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ulu Mahalle Muhtar adayı Ramazan Keleş in seçim projesi olan ÇARIKSARAY hızla devam ediyor. proje tamamlandığında Pınarbaşına gitmek isteyen hemşehrilerimiz Ulu Mahalleden girerek ÇARIKSARAY yolunu izleyerek Pınarbaşından çıkacak. ÇARIKSARAY mevcut yolu 1.5 km kısaltıyor 4 metre çapında devam eden tünelden Minibüs ve daha küçük araçlar geçebilecek.
 
Kazanacağım garanti diyerek koltuğa oturmadan projeye başlayan Ramazan Keleş ÇARIKSARAY  projesinde sabah 08 gece 12 arası çift vardiya halinde 20 kişinin çalıştıklarını şuan tünelin 30 metre ilerlediğini seçime kadar Bölüklerin altına gelmeyi hedeflediğini eğer seçimde kazanaması halinde ise ÇARIKSARAY ı iptal ederek Dinamitle gömeceğini sözlerine ekledi.
 
Ramazan Keleş Muhtarlığı kazandığı taktirde proje tamamlanırsa günde binlerce aracın kullandığı Ulu Mahalle - Pınarbaşı yolundaki trafik yer altından işleyecek ve milyarlarca dolar yakıt tasarrufu sağlanmış olacak ayrıca tünel kar kış görmeyeceği için kışın kapanmayacak herhangibir savaş anında ise hazır sığınak olarak kullanılacak ayrıca tünel doğal sovukhava deposu görevide görecek.
 
Ramazan Keleş Basın mensuplarına projeyi gezdirerek proje hakkında bilgiler verdi ve kasabaya faydaları hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Bizde bütün riskleri ve tehlikesini göz önüne alarak bildiğimiz duaları ederek sizler için devam eden çalışmaları görüntüledik.
 
 
 
 
 
 
 
 
________________________________________________________________
YORUMLAR:
 
Ramazan Altinkaynak { 30 Aralık 2013, 13:18 }
Tüneli cok merak ettim cariksaraylar icin hayirli olur insallah nasip olursa martta gelecegim insallah ozamana Kadar baya ilerlemis olur simdiden calisanlara kolay gelsin

  Yorum Yaz Bu habere Yorum Yaz

Çarıksaraylar Kasabası
Çarıksaraylar daki gözünüz kulağınız İnternet açılış sayfanız